Serwis z recenzjami zjawisk medialnych, ktorych nie znajdziecie gdzie indziej, a sa warte uwagi. Kultowe filmy, muzyka i sztuka przez masy niedoceniona.
Kategorie: Wszystkie | ! SPIS TREŚCI ! | Film | Inne | Media | Miasto | Muzyka
RSS
poniedziałek, 18 sierpnia 2008
Interpol - The New

Interpol LivePiosenka z pierwszego albumu Turn on the Bright Lights, będąca w istocie monologiem z byłą, może jeszcze obecną dziewczyną. Parę słów na temat miłości, związku, życia.

W tle muzyka, z początku spokojnie, potem rosną emocje, pojawia się fałszywa nuta nerwów. Ale nie ma się kłócić. Idziemy się bawić w sobotni wieczór...

You're looking alright tonight
I think we should go

Za chwile jednak znów otwierają się stare rany. Znów rosną emocje, aż do dramatycznego finału.

A może on nie mówił do obecnej. Może mówił już do nowej, właśnie poznanej dziewczyny? Jakkolwiek by było - absolutnie fantastyczna wersja live.

02:55, paul1981 , Muzyka
Link Komentarze (6) »
sobota, 16 sierpnia 2008
Rec - horror

Czas się przestraszyć. To kolejny bo "Blair Witch Project" i "Cloverfield", film kręcony z perspektywy kamery.

Ekipa filmowa towarzyszy strażakom w akcji ratunkowej. Widzieliśmy już takie programy. Kolejny reality show. Tym razem wezwanie dotyczy staruszki, której trzeba udzielić pomocy w jej mieszkaniu. Na miejscu okazuje się, że staruszka nie ma problemów ze zdrowiem. Chyba nawet ma za dużo siły i zbyt duży apetyt. Na krew.

To chyba pierwszy zombie movie kręcony z tej perspektywy. Efekt jest niezły, pomysły fajne, klimat taki jak w innych filmach tego typu, tylko że tym razem jest straszniej i realniej. Fragmenty na Youtube

05:34, paul1981 , Film
Link Dodaj komentarz »