Serwis z recenzjami zjawisk medialnych, ktorych nie znajdziecie gdzie indziej, a sa warte uwagi. Kultowe filmy, muzyka i sztuka przez masy niedoceniona.
Blog > Komentarze do wpisu
Beck - Lost Cause
Your sorry eyes, they cut through bone.
They make it hard to leave you alone.
Leave you here wearing your wounds
Waving your guns at somebody new.

Baby I’m a lost cause.

There’s too many people you used to know
They see you coming they see you go.
They know your secrets and you know theirs
This town is crazy, but nobody cares.
Baby I’m a lost
Baby I’m a lost cause.
I’m tired of fighting
Fighting for a lost cause

There’s a place where you are going
You ain’t never been before
There’s no one laughing at your back now
No one standing at your door
Is that what you thought love was for?

Baby I’m a lost Baby I’m a lost Baby I’m a lost cause I’m tired of fighting I’m tired of fighting Fighting for a lost cause.

Chłop miał ciężki rok. Spotkało go bardzo bolesne, trudne, krwawe rozstanie z kobietą, którą uważał za tą jedyną. Co może zrobić Beck, gdy ma złamane serce? Nagrać cudowny album, potwierdzić swoją klasę przez powszechność pozytywnych recenzji albumu, skwitować wszystko nagrodą Grammy...

Mimo to album wręcz ocieka smutkiem zrodzonym przez osobistą tragedię emocjonalną. Jej spojrzenie bolesne, tak utrudnia rozstanie, ale czy celowe jest dalsze zadawanie sobie ran. Obok przesuwają się postacie będące świadkami tragedii. Ktoś kto był "zawsze" przestaje być obok - czyjaś obecność staje się bolącym brakiem. Ale kiedyś po prostu brakuje sił na dalszą walkę.

Szkoda, że tak radosna postać jak Beck musiała przeżywać takie smutne chwile. Wyszedł z tego, piękny album, piękne piosenki i Grammy - wszystko, czego Beck nie chciałby mieć za taką cenę.
czwartek, 29 grudnia 2005, worldpl

Polecane wpisy

  • Bilety na koncert Depeche Mode w Warszawie

    Słyszałem o sprzedaży biletów na Depeche Mode od miesięcy. Nie tak to sobie wyobrażałem. Sądzę, że Wy również, nie tak to sobie wyobrażaliście. Stadion Gwardii

  • The Bravery - Tyrant

    Everytime you come around There's a bouquet for me A corsage of promises And I am pinned Like a butterfly on a card I'm naked and I'm scarred And you're s

  • Interpol - The New

    Piosenka z pierwszego albumu Turn on the Bright Lights , będąca w istocie monologiem z byłą, może jeszcze obecną dziewczyną. Parę słów na temat miłości, związku

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2005/12/29 00:14:06
Ale smutno wyszło. Część druga byłaby tutaj, w takim starym wpisie, może najsmutniejszym jaki kiedykolwiek tu napisałem:

sea.blox.pl/html/1310721,262146,13.html?205367

Ale tak poza tym, to humor mam dobry. Świat nie jest taki zły, może niektórzy po prostu mają skłonności do dramatyzowania i nadmiernego rozczulania się nad sobą. Takie zapadanie się w swoim smutku. Potem PSTRYK i już jesteśmy w pionie.
-
2005/12/29 13:54:06
oj żeby to było Pstryk, to ja bym się bardzo cieszyła..
-
2005/12/29 15:32:43
Pstryk. Podołowałem się wpisem i piosenką i już jest nagle ok. Fajnie było.
-
2005/12/29 16:36:38
super blog zapraszam do mnie www.klaudiaiaga.blox.pl
-
Gość: artifact, *.os1.kn.pl
2006/01/15 14:12:28
Beck zachwyca